Lefkada

Nidri:                                                                                                                                             7 nopti cazare + transport autocar/optional individual                                                            Studio Panos (fara masa): early-booking/panos-studios.html                                              Studio Dyonissos (fara masa): early-booking/dyonissos.html                                                        Katia Apartments (fara masa): early-booking/katia-apartments.html                                          Vila Nidri Port (fara masa): early-booking/vila-nidri-port-studios.html                                            Hotel George 3* (demipensiune): early-booking/g-george.html                                                    Hotel Nidri Blue 3* (all inclusive): early-booking/nidri-blue.html

7 nopti cazare + transport avion (charter Tarom)                                                                      Sunny Garden Apartments (fara masa): early-booking/sunny-garden-apartments.html

 

Agios Nikitas                                                                                                                                 7 nopti cazare + transport autocar/optional individual                                                         Hotel Agios Nikitas 3* (mic dejun): early-booking/agios-nikitas1.html 

7 nopti cazare + transport avion (charter Tarom)                                                                      Vila Iris (fara masa): early-booking/iris

 

Nikiana                                                                                                                                           7 nopti cazare + transport autocar/optional individual                                                          Anastasia Village (fara masa): early-booking/anastasia-village.html                                            Hotel Tesoro 4* (demipensiune): early-booking/tesoro1.html

 

Vasiliki                                                                                                                                           7 nopti cazare + transport autocar/optional individual                                                   Studio Liotrivi (fara masa): early-booking/studio-liotrivi.html

 

Lefkada Town                                                                                                                               7 nopti cazare + transport autocar/optional individual                                                           Hotel Ionion Star 4* (demipensiune): early-booking/ionian-star.html

 

Perigiali                                                                                                                                         7 nopti cazare + transport autocar/optional individual                                                           Hotel Posidonio 3* (mic dejun):early-booking/posidonio.html